Boys Track - All Conference

First Team
NAME SCHOOL EVENT
Isham Smith Taft 100 Meter Dash
Tiago Nunez Aiken 200 Meter Dash
Jeremiah Price Aiken 400 Meter Dash
Christopher Scott Western Hills 800 Meter Run
Trenis Brown Taft 1600 Meter Run
Layshawn Smith Aiken 3200 Meter Run
Jeremiah Brooks Woodward 110 Meter High Hurdles
Jeremiah Brooks Woodward 300 Meter IM Hurdles
Carter
Thomas
Tolbert
Robinson
Hughes 400 Meter Relay
Wilkins
Meadows
Solomon
Nunez
Aiken 800 Meter Relay
Price
Meadows
Solomon
Aiken 1600 Meter Relay
Hurse
Dockery
Powell
Smith
Aiken 3200 Meter Relay
Ja'Quan Bennett Aiken Shotput
Ja'Quan Bennett Aiken Discus
Izaiah Cunningham Taft Long Jump
Keyon Ward Aiken High Jump
Izaiah Cunningham Taft High Jump

Second Team
NAME SCHOOL EVENT
Ricky Scott Aiken 100 Meter Dash
Isham Smith Taft 200 Meter Dash
Trenis Brown Taft 400 Meter Dash
Trenis Brown Taft 800 Meter Run
Brian Dockery Aiken 1600 Meter Run
Darrly Lewis Taft 3200 Meter Run
Shalo Jarrett Taft 110 Meter High Hurdles
TyShaun Thomas Woodward 300 Meter IM Hurdles
Lewis
Wilson
Turner
Britten
Western Hills 400 Meter Relay
Brogden
Oliver
Thomas
Brown
Hughes 800 Meter Relay
Denson
Lewis
Scott
Turner
Western Hills 1600 Meter Relay
Lewis
Morris
Izaguirre
Scott
Western Hills 3200 Meter Relay
Izaiah Cunningham Taft Shotput
Keylan Holt Aiken Discus
Alex Soloman Aiken Long Jump

Honorable Mention
NAME SCHOOL EVENT
Jimeir Hales Woodward Discus
Hawkins
Pierson
Steed
Abernathy
Woodward 800 Meter Relay
Darius Hawkins Woodward 100 Meter Dash
Iowe
Medalion
Pennington
Lewis
Taft 3200 Meter Relay
Johnson
Pierson
Steed
Hawkins
Woodward 400 Meter Relay
Robert Johnson Aiken 200 Meter Dash
Paul Marsh Gamble Montessori 800 Meter Run
Paul Marsh Gamble Montessori 1600 Meter Run
Robert Medalion Taft Shotput
David Pennington Taft 3200 Meter Run
Jeremiah Price Aiken High Jump
Isham Smith Taft 400 Meter Dash
Steed
Brooks
Pierson
Abernathy
Woodward 1600 Meter Relay
Jaymar Terry Aiken 110 Meter High Hurdles
Jaymar Terry Aiken 300 Meter IM Hurdles
Brandon Tolbert Hughes Long Jump