Boys Track

100 Meter Dash
  NAME TIME
1. Jacob Harrison (Jr), Shroder 11.04
2. Lamont Thomas (So), Hughes 11.92
3. Corinthian Thomas (So), Hughes 12.08
4. Rickey Scott (Sr), Aiken 12.10
5. Don'yea Freeman (Jr), Aiken 12.20
5. Kai Smith (Fr), Shroder 12.20
7. Reginald Hines (Sr), Hughes 12.54
8. Markiez Watts (So), Aiken 12.70
9. David Thomas (Jr), Hughes 13.03
10. Pierce Ward (Fr), Woodward 15.11
200 Meter Dash
  NAME TIME
1. Jacob Harrison (Jr), Shroder 22.60
2. Robert Johnson (Sr), Aiken 24.00
3. LaQuan Johnson (So), Hughes 25.63
4. Markiez Watts (So), Aiken 26.00
5. Mario Jarrett (Jr), Shroder 26.46
6. Reginald Hines (Sr), Hughes 26.64
7. Darius Morgan (Jr), Woodward 26.66
8. Jahvon White (Jr), Shroder 27.23
9. Jeremy Belcher (Jr), Shroder 27.46
10. Tajearish (TJ) Simpson (Fr), Woodward 31.67
400 Meter Dash
  NAME TIME
1. Corinthian Thomas (So), Hughes 55.94
2. Robert Johnson (Sr), Aiken 57.30
3. Deeago Madruis (Jr), Aiken 59.60
4. Javon Hunter (Sr), Aiken 1:00.00
5. Ethan Johnson (Jr), Shroder 1:00.34
6. Curtis Underwood (Sr), Shroder 1:01.11
7. James Craig (Jr), Woodward 1:01.98
8. Rastakla Gilliam (Jr), Hughes 1:03.58
9. Jeremy Belcher (Jr), Shroder 1:03.73
10. LaQuan Johnson (So), Hughes 1:06.59
11. Jaden Harris (So), Hughes 1:09.14
800 Meter Run
  NAME TIME
1. James Craig (Jr), Woodward 2:33.63
2. Jeremy Belcher (Jr), Shroder 2:40.04
3. Raymond Robinson (So), Hughes 2:45.41
4. Keenan King (Jr), Shroder 2:55.72
5. Jaden Harris (So), Hughes 3:05.40
1600 Meter Run
  NAME TIME
1. Desten Walton (Fr), Aiken 5:00.00
2. Keenan King (Jr), Shroder 6:24.52
3. Ethan Johnson (Jr), Shroder 7:44.17
110 Meter High Hurdles
  NAME TIME
1. Ronald White (Jr), Woodward 21.56
2. Keenan King (Jr), Shroder 22.44
3. Jeremy Belcher (Jr), Shroder 23.31
4. Rasheed Miller (Fr), Woodward 23.49
300 Meter IM Hurdles
  NAME TIME
1. Larry Jackson (Jr), Hughes 51.32
2. Raymond Robinson (So), Hughes 52.35
3. Jeremy Belcher (Jr), Shroder 52.97
4. Ethan Johnson (Jr), Shroder 53.55
5. Tajearish (TJ) Simpson (Fr), Woodward 56.23
6. Keenan King (Jr), Shroder 58.79
7. Christian Love-Cody (Fr), Woodward 1:07.19
400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Aiken 45.30
2. Shroder 47.16
3. Hughes 48.31
4. Woodward 52.59
800 Meter Relay
  NAME TIME
1. Aiken 1:36.02
2. Hughes 1:38.58
3. Shroder 1:42.18
4. Woodward 1:51.82
1600 Meter Relay
  NAME TIME
1. Shroder 4:16.08
Shot Put
  NAME DIST/HT
1. Keylon Holt (Jr), Aiken 42'04.00"
2. Naasir Burson (Jr), Shroder 32'08.50"
3. Jaden Harris (So), Hughes 32'08.00"
4. Brandon Morgan (Sr), Woodward 32'04.50"
5. Kyron Clardy (Jr), Shroder 31'11.50"
6. Rastakla Gilliam (Jr), Hughes 31'06.00"
7. Brandon Morgan (Sr), Woodward 28'09.50"
8. Brandon Morgan (Sr), Woodward 28'00.00"
9. Jahlen Pruitt (So), Woodward 27'11.00"
10. Darius Morgan (Jr), Woodward 26'00.00"
11. Ronald White (Jr), Woodward 25'02.50"
Discus
  NAME DIST/HT
1. Keylon Holt (Jr), Aiken 120'00.00"
2. Rastakla Gilliam (Jr), Hughes 85'05.50"
3. Brandon Morgan (Sr), Woodward 82'06.00"
4. Brandon Morgan (Sr), Woodward 71'02.00"
5. Jaden Harris (So), Hughes 69'10.00"
6. Darius Morgan (Jr), Woodward 68'01.50"
7. Naasir Burson (Jr), Shroder 58'00.00"
8. Kyron Clardy (Jr), Shroder 54'05.00"
9. Ronald White (Jr), Woodward 43'09.00"
Long Jump
  NAME DIST/HT
1. Robert Johnson (Sr), Aiken 19'00.75"
2. Lamont Thomas (So), Hughes 16'04.00"
3. Tommie Steed (Jr), Woodward 16'01.00"
4. Antoine Allen Jr. (So), Woodward 14'00.00"
5. Myrael Tarrance (So), Woodward 13'07.50"
6. Christian Love-Cody (Fr), Woodward 13'04.00"
7. Christian Love-Cody (Fr), Woodward 12'11.25"